Menu
A+ A A-

Kirurgji

Zyra qendrore ndodhet në Igoumenitsa për karkalec Street. Lambrakis 2 kati 4 dhe të pranojnë vizita çdo të hënë deri të premten nga ora 9:00 deri në ora 16:00.

At Ioannina, the office located at Nikopoleos 8 street . The phone number for apointment is +30 26510 24402

Për lehtësinë tuaj ne kemi një klinikë në Filat, Rruga W. Bebi një, ku ne pranojmë çdo .......


Për një takim, mos hezitoni të na kontaktoni në 26650 25 590.

 

  • lazou1
  • lazou2
  • lazou3
  • lazou4
  • lazou5
  • lazou6
  • lazou7

 

FaLang translation system by Faboba

Na kontaktoni

IGUMENICE

Gr. Labraki 2, kati 4

46100 Igumenicë

tel.: +30 26650 25590


IOANNINA

Nikopoleos

Ioannina

tel.: +30 26510 24402


FONDET

Klinika ka një kontratë me EOPYY

Ne punojmë me:

 

 

Login

+30 2665 22222